Wines - Recomandarea Paharnicului • 2012 An Olimpic - La un taifas cu olimpicii Arte - Diana Condurache Universitaria - TrainsFormation • Business - Naive • Familie si sanatate - La un taifas cu sufletul • Psihologie - Karyn Taulescu • Diaspora Dezvoltare personala - Nora Prutianu • Ambient - Nicolae Palaghiu • Beauty Astrologie

astrologie reiki adrian chelariu
Echipa Glare

Revista adevaratelor valori

Director editorial - Maura Anghel

Redactori

Stefania Andra Simionescu (stefania@glaremagazine.ro)
Alina Ciobanu(alina@glaremagazine.ro)
Camelia Felix (cameliafelix@glaremagazine.ro)
Simona Pop (pop@glaremagazine.ro)
Alina Sava asava@glaremagazine.ro
Vasilica Fagateanu vfagateanu@glaremagazine.ro
Ilinca Pascal (ipascal@glaremagazine.ro)
Octavian Pescaru (opescaru@glaremagazine.ro)
Mălina Aniţoaei (manitoaei@glaremagazine.ro)
Despina Martha Ilucă (diluca@glaremagazine.ro)
Diana Gălăţanu (veterinar@glaremagazine.ro)

Foto – Oana Şlemco (oslemco@glaremagazine.ro)

Art Director – Narcis Anghel (narcis.anghel@glaremagazine.ro)

DTP – Dan Tudose (dtudose@glaremagazine.ro)

Machetare – Ioana Simion (isimiona@glaremagazine.ro)

Webmaster – Narcis Anghel (narcis.anghel@glaremagazine.ro)

Director vânzări -- Emanuel Gavrilă (egavrila@glaremagazine.ro)

Editor KUBERA MEDIA SRL IAŞI
ISSN 2067-2020

sanando scoala de astrologie fidelia pechora tulip vox iasi internet broadcast studio astrolog carolina mancos ilikeiasi